Apie OSSTEM

Įmonė „OSSTEM Implant” nuolatos gerina implantų kokybę, skatina švietimo centro darbą visame pasaulyje ir plečia tarptautinę gamybos ir distribucijos sistemą, patvirtinančią pasaulinės klasės implanto gamintojo statusą.

„OSSTEM Implant” labai prisideda prie dantų implantavimo tyrimų ir populiarinimo. Dantų gydytojų bendruomenė ir mūsų klientai visame pasaulyje pripažįsta mūsų aukščiausios kokybės implantų segmentą ir aukštos kvalifikacijos paslaugų sistemą.

apie-osstem-img1

Net per ekonomikos krizę ir intensyvią gamintojų konkurenciją „OSSTEM Implant” ir toliau sparčiai auga, daugiausia dėmesio skiriant klientų poreikių patenkinimui, rinkodaros ir prekybos plėtojimui. Dabar „OSSTEM Implant” užima pirmąją vietą Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, 3-ąją vietą pasaulio dantų implantų rinkoje ir toliau sparčiai auga.

Pagrindinė tokios sparčios „OSSTEM Implant” sėkmės priežastis — aukščiausia gaminamų implantų sistemų kokybė. „OSSTEM Implant” nuolat didina savo investicijas į R&D tyrimų centrą ir siekį kurti naujoviškus bei inovatyvius produktus.

Su savo sukurtomis TS ir MS implantų sistemomis „OSSTEM Implant” rado sprendimą visiems klinikinių atvejų tipams, taip pat sukūrė SA paviršių osteointegracijos paviršiui sustiprinti ir CA paviršių hidrofilijos ir kraujo krešėjimo gerinimui. „OSSTEM Implant” sukūrė ir ištobulino visą liniją inovatyvių produktų, tokių kaip „CAS \ LAS Kit”, „Esset Kit”, „Taper Kit” chirurginius rinkinius, skirtus operacijų saugumui ir patogumui užtikrinti. Šie rinkiniai yra plačiai pripažinti ir naudojami pasaulinėje burnos bei veido ir žandikaulių chirurgų bendruomenėje.

„OSSTEM Implant” sukūrė labai veiksmingas kaulų regeneravimo medžiagas, taip pat „SmartBuilder” titanines 3D membranas ir kaulų plastikos rinkinius, kurie padidina chirurginių operacijų paprastumą ir patogumą, ypač tais klinikiniais atvejais, kai yra nepakankamas kaulo tūris arba esant itin sunkiems kaulinio audinio defektams. Be to, reaguojant į klientų poreikius, buvo išleistas naujas, patobulintas „K3” odontologinis įrenginys. 

„OSSTEM Implant” toliau plėtos ir stiprins mokslinių tyrimų ir plėtros centrą, prisidės prie novatoriškų ir pažangių produktų kūrimo, siekdamas tapti novatoriumi ir lyderiu tarptautinėje dantų rinkoje.
Tuo pačiu bus stiprinamas pirmaujančių pasaulyje dantų implantų gamintojų statusas plečiant pardavimų tinklą, AIC mokymų centrą, ir vystant rinkodaros strategijas, parengtas atsižvelgiant į skirtingų šalių specifiką.